O Nas

Piwo to nasza Pasja. Dlatego w roku 2013 na bazie doświadczeń z naszych sklepów firmowych, postanowiliśmy otworzyć w Ełku punkt sprzedaży hurtowej. Pragnęliśmy stworzyć nową jakość w dystrybucji pod kątem ilości asortymentu, wysokiej jakości i unikalności produktów, oferowanych w przeważającej części przez małe, lokalne browary.
Utożsamiamy się z ideą tworzenia produktów niepowtarzalnych, produkowanych rzeczywiście metodami tradycyjnymi, na niewielką skalę, przez pasjonatów i miłośników Złocistego Trunku.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych aktualnych i przyszłych klientów, Oferujemy Piwa z kilkunastu Browarów Polskich i zagranicznych. Od małych kraftowych po największe korporacje piwne w świecie.
W swojej ofercie posiadamy ponad 700 marek Piwa z różnych browarów z Polski i Zagranicy. Naszą specjalnością są Polskie Browary Regionalne. Posiadamy Piwa z takich browarów jak:

- Browar Kormoran: www.browarkormoran.pl,
- Browar Ciechan: www.ciechan.com.pl, 
- Browar Amber: www.browar-amber.pl,
- Browar Jabłonowo: www.jablonowo.pl,
- Browar Namysłów: www.namyslow.com.pl,
- Browar Perła: www.perla.pl,
- Browar Łomża: www.browarlomza.pl,
- Kompania Piwowarska: www.kp.pl,
- Grupa Żywiec: www.grupazywiec.pl,
- Carlsberg Polska: www.carlsbergpolska.pl,
W naszej ofercie znajdują się też piwa zagraniczne min. z : Niemiec,Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Serbii,  Belgii, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Rosji, Danii, Holandii, Francji, Hiszpanii, USA, i wielu innych.
Posiadamy także szeroki asortyment piw z Polskich Browarów Craftowych:
 
-Mazurski Browar w Ełku,
- Pinta,
- Ale Browar,
- Browar Stu Mostów,
- KingPin,
- BirBant,
- Browar Jana,
- Gloger,
- Hopkins,
- Inne Beczki,
- Pracownia Piwa,
- Wiele, wiele innych...
Copyright ©2016 Mazurskie Składy Piwa, All Rights Reserved.